Vážení návštěvníci, těší nás, že vás zde můžeme uvítat a nabídnout vám naše služby zaměřené zejména na internetový marketing a návrh webových stránek.

Kurzy a školení

Zejména pro obchodníky, ale i webmastery a webdesignéry pořádáme školení internetového marketingu. Pod osobním vedením Marka Prokopa se v nich naučíte účinněji propagovat své stránky, např. pomocí optimalizace pro vyhledavače (SEO) či placených odkazů Google AdWords.

Aktuální termíny

TermínŠkoleníPoznámka
25. až 26. říjnaŠkolení optimalizace pro vyhledavače a budování zpětných odkazůvolno
OtevřenýŠkolení SEO pro webové vývojáře
OtevřenýKurz psaní pro web a on-line copywritingu
OtevřenýŠkolení internetového marketingu
OtevřenýWorkshop SEO pro pokročilé
OtevřenýŠkolení metod User-eXperience Designu
OtevřenýSeminář analýzy zákazníků v e-commerce
OtevřenýLéto s internetovým marketingem

Tvorba WWW stránek

Kompletní tvorba WWW stránek u nás zahrnuje všechny služby, které potřebujete k úspěšnému podnikání na internetu – návrh optimální strategie a informační architektury, účinný a ergonomický design i trvalou správu a propagaci stránek.

Internetový marketing

Profesionální internetový marketing je základem úspěšného podnikání na internetu. Proto v naší nabídce najdete marketingové služby orientované zejména na zvyšování návštěvnosti a obchodní účinnosti stránek.

Účetní program Conto 2000

Program pro podvojné účetnictví má od 7. května 2004 nové stránky v doméně www.Conto2000.cz. Jeho vývoj od nás převzala firma ExeTools, která též připravila nejnovější verzi reagující na změny zákona o DPH.