Léto s internetovým marketingem 2015

Co stojí za úspěchem firem H1.cz, B2B Group, Bonami a dalších? Dobrý marketing, kvalita služeb, obchodní model, schopní lidé, interní procesy, nebo něco úplně jiného? Udělejte si čas na čtvrtý ročník čtyřdenní letní akce, tentokrát se známými internetovými podnikateli a marketéry, kteří se s vámi nezvykle otevřeně podělí o vše, co se jim povedlo i nepovedlo.

Základní fakta

Začátek: úterý 25. 8. 2015 večer
Konec: sobota 29. 8. 2015 odpoledne
Místo: resort Malevil, Heřmanice v Podještědí
Kapacita: cca 35 účastníků
Volných míst: obsazeno
Cena: 11 240 Kč + DPH

Podrobnosti o odborném programu, lektorech, místě a ubytování, ceně, dalších detailechobjednávce.

Odborný program

Loni jsme sestavovali marketingový plán podle frameworku See Think Do, letos půjdeme ještě dál. Zkušení internetoví podnikatelé otevřeně promluví o tom, že jenom marketing k úspěchu nestačí. Mimo jiné se dozvíte:

 • Proč byla výkonnostní agentura B2B Group mnohem ziskovější než H1.cz, přestože ve srovnání s ní nebyla skoro vidět.
 • Co stojí za raketovým nástupem „designového on-line ráje“ Bonami.
 • Proč je Parfums.cz jedním z nejziskovějších českých e-shopů.
 • Jak s tím vším souvisí síla značky, orientace na zákazníky a preciznost interních procesů.

LIM není konference. Nebudete jen sedět a poslouchat. Každý den sice odstartuje krátká přednáška, po ní však přijdou praktické workshopy a diskuse, ve kterých budete hrát hlavní roli vy. Nechceme, abyste si do práce a podnikání odnesli jen nové vědomosti. Chceme, aby se vaše práce a podnikání začaly už na LIMu měnit.

Dnem i nocí bude otevřený konferenční sál, ale pracovat můžete i v baru, venku u bazénu, při golfu či na bowlingu. Všude tam vám budou lektoři neustále k dispozici a záleží jen na vás, jak celé čtyři dny využijete.

Lektoři a hosté

Po celou dobu akce o vás budou pečovat čtyři lektoři:

 • Tomáš Potěšil – zakladatel a ředitel výkonnostní agentury B2B Group. Letos ji sice prodal francouzské komunikační skupině Publicis, vede ji ale nadále.
 • David Špinar – zakladatel a dlouholetý ředitel agentury H1.cz. Na rozdíl od Tomáše prodal svou firmu hned dvakrát a dnes pracuje v české pobočce Googlu.
 • Vílém Rubeš – doyen české reklamy a marketingu. Budoval značky nejoblíbenějších minerálek i piv a zboural nejeden reklamní mýtus na svém blogu i v televizních pořadech.
 • Marek Prokop – je letos spíš jen do počtu. Rozumí marketingu a snad ho umí i učit, ale ostatní aspekty podnikání mu nikdy moc nešly. Jako pořadatel akce se bude ovšem co nejsvědomitěji starat o vaše pohodlí.

O zpestření akce dalšími praktickými zkušenostmi se postarají hosté:

 • Bára Rektorovákrálovna sushi a specialistka na marketing a řízení služeb. Kromě odborného workshopu vám se svým japonským sushi ninjou připraví i opulentní sushi party.
 • Václav Štrupl – spoluzakladatel H1.cz a zakladatel nejštikovatější štiky české e-commerce Bonami. Právě o Bonami si s vám přijede povídat.
 • Radek Ondrášík – marketingový ředitel jednoho z nejúspěšnějších e-shopů v zemi Parfums.cz.

Místo a ubytování

Akci hostí resort Malevil v malebné krajině na úpatí Lužických hor. Kdo zná, nemusí číst dál, kdo nezná, pozná, že to je místo s velkým M. Má duši, styl, velkorysé prostory pro náš odborný program, desítky příležitostí k aktivní i lenivé rekreaci a útulné, dobře vybavené pokoje na odpočinek.

Když zrovna nebudete pracovat, můžete hrát golf, tenis, squash, petanque, jezdit na čtyřkolkách, kolech, koních, vyrazit do hor… Uff, snazší by bylo vyjmenovat, co na Malevilu dělat nejde.

Ubytovaní budete ve dvoulůžkových pokojích v hlavní budově a v sousedních objektech PražačkaHrad, které jsou od hlavní budovy pár minut pěšky. Všechny pokoje mají koupelnu a většina i WiFi. Tam, kde není WiFi na pokoji, je ve společenské místnosti téhož objektu.

Na své si příjdou i fanoušci pánů CuketkyPohlreicha, protože na Malevilu fakt dobře vaří a na výběr jsou hned tři restaurace v různých stylech.

Cena

Cena činí 11 240 Kč + DPH a zahrnuje:

 • ubytování na čtyři noci ve dvojlůžkových pokojích s koupelnou,
 • čtyři snídaně,
 • čtyři obědy formou bufetu,
 • dva večerní rauty,
 • kompletní odborný program.

Cena nezahrnuje:

 • večeře s výjimkou dvou rautů,
 • placené volnočasové aktivity.

Akce začíná v úterý 25. srpna večer uvítacím rautem. Pokud to máte na Malevil jen kousek, můžete přijet až druhý den ráno. V tom případě zaplatíte jen 10 600 Kč + DPH, ale připravíte se o seznamovací raut a jednu snídani.

Další otázky, které vás možná zajímají

Jak se dostanu na místo konání?

Autem: Z Prahy či přes Prahu po dálnici do Liberce a dále na Jablonné a Heřmanice v Podještědí. Cesta trvá asi hodinu a 40 minut. Ze západních Čech vede trasa přes Děčín, z východních přes Jičín a Liberec. Z Moravy je asi nejvýhodnější jet přes Prahu.

Veřejnou dopravou: Autobusem z Prahy (Černý Most) do Liberce a dalším autobusem do Heřmanic v Podještědí. Cesta i s přestupem trvá 2 a půl hodiny, je však třeba vyjet už brzy odpoledne. Pozor: stanice se v IDOSu jmenuje Heřmanice/Jablonné v Podještědí. Samotné Heřmanice jsou jinde!

Kolik budu muset zaplatit kromě základní ceny?

V základní ceně máte zahrnuto vše potřebné s výjimkou dvou večeří. Ceny většiny jídel se na Malevilu pohybují mezi 200 a 300 Kč. Prohlédněte si stálý jídelní lístek.

Dále můžete (ale nemusíte) využít některých placených volnočasových aktivit, např. golf, tenis, squash, bowling, půjčovnu kol, koně a třeba i let vrtulníkem. To již záleží jen na vás.

Máte slevy pro studenty, důchodce nebo větší skupiny?

Bohužel, nemáme.

Co když se přihlásím, zaplatím a pak nebudu moci přijet?

V takovém případě svou objednávku co nejdříve stornujte a my uděláme vše pro to, abychom vám mohli vrátit všechny peníze. Je to ale podmíněno tím, že za vás najdeme náhradu. Pokud ji nenajdeme, vrátíme vám jen část peněz podle toho, kdy svou přihlášku stornujete:

 • 30 - 59 dnů před začátkem: vrátíme 70 %,
 • 10 - 29 dnů před začátkem: vrátíme 50 %,
 • 0 - 9 dnů před začátkem: nevrátíme nic.

Nechci platit společné obědy, protože jsem vegetarián, držím dietu, nebo protože prostě nechci.

Nevadí. Napište nám to do poznámky v objednávce a nějak to vyřešíme. Totéž v případě, že odmítáte snídat.

Kdy nejpozději musím dorazit?

Přijedete-li již první den, pak do osmi hodin večer, kdy vypukne seznamovací raut. Druhý den stačí do 10 hodin ráno, kdy začne první přednáškou odborný program.

Chci s sebou vzít manžela, děti, milenku…, kteří se akce nezúčastní.

Pravděpodobně to nepůjde, protože je objekt plně obsazen, ale připište nám to do poznámky k přihlášce a zkusíme něco vymyslet. Buď se to podaří, nebo nepodaří.

Mám otázku, která tu není…

Pošlete nám ji na adresu posta@prokopsw.cz.

Objednávka

Kapacita je nyní plně obsazena. Protože však skoro vždy ještě někdo svou účast zruší, přihlaste se jako náhradníci a obratem vás budeme informovat o dalším postupu.

Chcete něco doplnit nebo se na něco zeptat?

A nakonec klikněte na tlačítko. Toť vše.


Pokud chcete přijet až druhý den ráno, napište to do poznámky. Do 24 hodin po odeslání formuláře obdržíte další instrukce e-mailem. Ceny jsou uvedeny bez DPH. Děkujeme za vaši přízeň.