Školení našich partnerů

Vhodným doplňkem našich školení jsou i kurzy a workshopy našich partnerů Davida Grudla, Petry Větrovské a společností Medio Interactive a Unisona Studio. Jejich kvalitu jsme si ověřili a můžeme za ni ručit.

Medio Interactive

Medio Intective s.r.o. pořádá pod značkou Medio Akademie několik velmi zajímavých školení pro webové grafiky a vývojáře. Naši nabídku však nejlépe doplňuje školení Google Analytics Jana Tichého.

Google Analytics

Školení je určeno začínajícím i pokročilejším uživatelům měřicího nástroje Google Analytics. Seznámíte se s novým rozhraním Google Analytics, naučíte se praktické postupy při práci s reporty, získáte řadu tipů a triků, dozvíte se, jak na základě toho všeho vylepšovat svůj web či propagaci. Absolventi našich školení navíc mohou při objednávce požádat o 20% slevu.

Další podrobnosti o školení Google Analytics na webu Medio Akademie.

Petra Větrovská

Bývalá šéfová PPC oddělení a strategie PPC reklamy společnosti H1.cz nyní poskytuje své služby na volné noze a nabízí i školení.

Školení PPC tuningu

Školení je určeno pokročilým optimalizátorům kampaní v reklamních systémech Google AdWords a Sklik. Kromě toho, jak maximalizovat návštěvnost a optimalizovat náklady se naučíte i remarketing, Product Listing Ads a další novinky.

David Grudl

Jeden z nejzkušenějších českých webových vývojářů David Grudl pořádá pravidelná otevřená i privátní školení určená programátorům v PHP a JavaScriptu.

Vývoj webových aplikací v Nette Framework

Kurz je určen všem programátorům v PHP, kteří se chtějí naučit tvořit webové aplikace rychle a kvalitně, bez bezpečnostních děr. Jako aplikační rámec slouží Nette Framework.

Další podrobnosti o školení frameworku Nette na webu Davida Grudla.

jQuery & AJAX

Naučte se naplno využívat nejpopulárnější JavaScriptový framework jQuery. Uvidíte, že programování v JavaScriptu může být zábava efektivně vedoucí k cíli. Kurz je určen všem programátorům a HTML kodérům, kteří píší skripty na straně klienta.

Další podrobnosti o školení jQuery & AJAX na webu Davida Grudla.

Unisona Studio

Kurzy a workshopy společnosti Unisona Studio jsou zaměřeny na manažerské a komunikační dovednosti nezbytné pro řízení komunit a virtuálních týmů v moderním on-line prostředí. Školení vede Daniel Franc, absolvent studia sociologie a personálního řízení v USA, dlouholetý lektor manažerských a týmových dovedností, zakladatel několika online komunit a e-learningové společnosti WebStudy Inc.

Postavte (si) komunitu

Workshop pro zájemce o komunitní spolupráci, správce komunitních webových projektů, personalisty, management a marketing. Dozvíte se, jak zapojit nejrůznější typy internetových komunit do svého projektu, co vám to dá a co vše se musí stát, aby se vám komunitu podařilo spustit a udržet.

Další podrobnosti o workshopu Postavte (si) komunitu na webu Unisona Studia.

Vedení virtuálních týmů

Naučte se vytvořit takový tým, jehož členové spolupracují a komunikují převážně na dálku. Společně prozkoumáme předpoklady pro úspěch virtuálních týmů, pochopíme klíčové manažerské procesy, zjistíme jak řídit výkon a motivaci ve virtuálních týmech a zaměříme se i na to, jak nám pro řízení virtuálních týmů může (ne)pomoci technologie.

Další podrobnosti o kurzu Vedení virtuálních týmů na webu Unisona Studia.

Umění moderování a vedení komunit

Kurz je určen moderátorům diskusních fór, správcům facebookových stránek, vedoucím skupin lidí komunikujících online, tutory e-learningových skupin, správce komunitních webů a všemi, které zajímají způsoby, jak podchytit a nasměrovat energii lidí v on-line prostředí. Dozvíte se, jak rozjet členskou komunikaci, pečovat o ní po technické a obsahové stránce, intervenovat v případě problémů a jak účinně pracovat s různými úrovněmi členů.

Další podrobnosti o kurzu Umění moderování a vedení komunit na webu Unisona Studia.