Workshop SEO pro pokročilé

Pro absolventy starších školení SEO Marka Prokopa jsme připravili krátké aktualizované opakování spojené s praktickým workshopem. Pokud se vám dosud nedaří ve vyhledavačích uspět tak, jak byste si představovali, přijďte a svůj web vezměte s sebou.

Základní fakta o školení

Název školení: Workshop SEO pro pokročilé
Místo konání: školicí centrum EDU 2000, Oldřichova 49, Praha 2
Počet účastníků: maximálně 6
Rozsah školení: 1 den, tj. asi 8 hodin
Cena: 4 900 Kč bez DPH
Termín: otevřený (hlaste se, pak se domluvíme)

Co se na školení naučíte

Předem daný je jen asi dvouhodinový úvod, ve kterém se dozvíte, co nového se v SEO událo za poslední rok až dva. Zbytek záleží na vás. Svěřte se lektorovi se vším, co se vám nedaří a on vám pomůže najít nejlepší možné řešení šité na míru vašim možnostem. Možná se něco naučíte i od ostatních účastníků.

Školení probíhá v počítačové učebně, takže bude možné vaše weby i výsledky ve vyhledavačích podrobně analyzovat. Čím více si přinesete podkladů a otázek, tím užitečněji den na školení strávíte.

Osnovu krátké úvodní přednášky ukazuje tato prezentace:

Pro koho je školení určeno

Workshop je určen především pro ty, kteří již v minulosti absolvovali kurz SEO či linkbuildingu Marka Prokopa pořádaný firmami Prokop software, Dobrý web (Internet Info) nebo H1.cz, a chtějí mít jistotu, že jim za poslední rok až dva neutekla žádná důležitá novinka. Workshop oceníte také v případě, že chcete podrobněji konzultovat optimalizaci konkrétního webu, svou linkbuildingovou strategii apod.

Jestliže s optimalizací pro vyhledavače teprve začínáte nebo na ni chcete získat ucelený pohled, bude pro vás asi lepší základní dvoudenní školení SEO a link buildingu. Programátorům a technikům pak nabízíme speciální seminář pro webové vývojáře.

Kdo vás bude školit

Workshop vede Marek Prokop, kterého už ho nejspíš znáte z předešlých školení. Optimalizaci pro vyhledavače se aktivně věnuje od roku 1999 a od roku 2004 vede pravidelná školení SEO, kterými již prošlo přes 500 účastníků.

Další časté otázky

Rozeberete mi na školení můj web?

Ano, to je hlavní cíl tohoto workshopu. Lektor si váš web projde a upozorní vás na chyby v jeho koncepci, struktuře, obsahu i technickém provedením. Nejspíš vám také navrhne vhodné taktiky pro link building a další marketingové metody, které mohou vaše výsledky ve vyhledavačích zlepšit.

Proč je tento seminář ve srovnání s ostatními dražší?

Protože je počet účastníků omezen na 6 a většinou nás bývá ještě méně. Díky tomu získáte oproti ostatním školením dvojnásobný čas lektora jen pro sebe.

Co když budou na školení mí konkurenti, před kterými nechci probírat detaily našeho webu?

Obvykle se to nestává, ale v každém případě můžete konzultovat své problémy zcela soukromě buď o přestávkách školení, nebo ještě lépe po školení, kdy se vám bude lektor věnovat tak dlouho, jak budete potřebovat.

Myslím si, že SEO umím opravdu dobře. Může mi i tak seminář něco přinést?

To za vás těžko můžeme rozhodnout. Opravdu je možné, že se na školení nedozvíte žádná nová fakta. I tak vám ale může pomoci, když se na vaši strategii a řešení podívá někdo z venku, kdo není vaším projektem dosud ovlivněn. Možná se vám stanou vítanou inspirací i názory či práce ostatních účastníků.

Přihláška

Pevný termín tohoto školení není určen. Přihlaste se, prosím, a jakmile se sejde dost zájemců, budeme vás kontaktovat, abychom se dohodli na termínu, který vám bude vyhovovat. Můžete si též vyžádat privátní školení pro svou firmu či skupinu osob.

Chcete něco doplnit nebo se na něco zeptat?

A nakonec klikněte na tlačítko. Toť vše.


Do 24 hodin po odeslání formuláře obdržíte další instrukce e-mailem. Ceny jsou uvedeny bez DPH. Děkujeme za vaši přízeň.