Školení SEO pro webové vývojáře

Již mnoho let se ví, jak by měl z pohledu optimalizace pro vyhledavače (SEO) vypadat dokonalý redakční systém, e-shop, diskusní fórum či jiný webový systém pro správu obsahu (CMS). Přesto skutečný ideál na trhu dosud chybí. Pojďme to společně změnit. Na jednodenním školení SEO pro webové vývojáře se dozvíte, jaké vlastnosti by měl optimální CMS splňovat.

Základní fakta o školení

Název školení: SEO pro webové vývojáře
Cena: 3 900 Kč bez DPH
Místo konání: školicí centrum EDU 2000, Oldřichova 49, Praha 2
Počet účastníků: maximálně 12
Rozsah školení: 1 den, tj. asi 8 hodin s přestávkou na oběd
Lektor: Marek Prokop
Termín: otevřený (hlaste se, pak se domluvíme)

Co se na školení naučíte

Základem školení je podrobný výčet vlastností, které by měl splňovat ideální systém pro správu webového obsahu (redakční systém, e-shop, komunitní web apod.) z pohledu optimalizace pro vyhledavače (SEO). Výčet je přehledně členěn na vlastnosti důležité pro implementaci systému, vkládání a editaci stránek, průběžnou optimalizaci i měřitelnost výsledků. Každá vlastnost je během výkladu vysvětlena a lze diskutovat i o detailech správné implementace.

V rámci školení obdržíte kontrolní soupis (checklist) v elektronické podobě, takže si budete moci během vývoje ověřit, zda váš systém všechny požadované podmínky splňuje.

Pro koho je školení určeno

Školení je určeno pro analytiky, architekty a programátory systémů pro správu webového obsahu (CMS), ať už se jedná o obecné redakční systémy, či systémy specializované — e-shopové enginy, diskusní fóra, komunitní aplikace, inzertní servery apod. Získané znalosti nejlépe využijí dva typy firem:

  • firmy, které se specializují na vývoj CMS a webových aplikací pro klienty,
  • firmy (např. e-shopy či cestovní agentury), které si interně vyvíjejí CMS pro vlastní potřebu.

Školení může být užitečné i firmám, které zadávají a řídí vývoj svého CMS u externích dodavatelů. Předpokladem jsou v tom případě alespoň základní znalosti problematiky vývoje webových aplikací.

Kdo vás bude školit

Lektorem školení je Marek Prokop, který se optimalizaci pro vyhledavače intenzivně věnuje již přes 10 let. Je autorem prvních článků o SEO v češtině (z let 2001-2) a optimalizaci souvisle školí od roku 2004 (nejprve sám, pak pro Dobrý web a H1.cz). Jeho kurzy prošlo už přes 500 absolventů.

Přestože se Marek již dlouho věnuje převážně marketingovému pohledu na internet, je původním povoláním analytik informačních systémů a s programátory si dobře rozumí. Problematiku SEO školil či konzultoval pro desítky českých webdeveloperských firem včetně těch nejznámějších (Pecka Design, Internet Projekt, iMagic, W3W a další).

Přihláška

Pevný termín tohoto školení není určen. Přihlaste se, prosím, a jakmile se sejde dost zájemců, budeme vás kontaktovat, abychom se dohodli na termínu, který vám bude vyhovovat. Můžete si též vyžádat privátní školení pro svou firmu či skupinu osob.

Chcete něco doplnit nebo se na něco zeptat?

A nakonec klikněte na tlačítko. Toť vše.


Do 24 hodin po odeslání formuláře obdržíte další instrukce e-mailem. Ceny jsou uvedeny bez DPH. Děkujeme za vaši přízeň.