Tvorba WWW stránek

Tvorba úspěšných internetových stránek vás nemusí stát ani čas, ani starosti, a dokonce ani peníze. Nevěříte? Seznamte se s naší nabídkou.

Nové stránky bez starostí

Tvorba WWW stránek a vše, co s ní souvisí, je naše práce a naše starost. V tomto oboru pro vás uděláme všechno: navrhneme optimální obchodní model a strategii, zajistíme grafickou i technickou realizaci, napíšeme obsah, přivedeme návštěvníky.

Vaše práce začne v okamžiku, kdy budou stránky hotové. Od nás nedostanete suchopárnou firemní prezentaci. Dostanete skutečnou pobočku vaší firmy na internetu a budete se mít co otáčet, abyste obsloužili nové zákazníky, kteří ji navštíví. I v tom vám ale pomůžeme: radou, metodickým doporučením, trvalou osobní péčí.

Smyslem WWW stránek je zisk

Web LuckyGlass

Díky webu prodává LuckyGlass své lustry do desítek zemí světa.

Obchody Internet Mall loni prodaly zboží za 368 milionů korun a dosáhly skoro šestimilionového zisku. Rodinná firma Lucky Glass během jediného roku zdvojnásobila svou výrobu a většinu své produkce vyváží do zahraničí. Co tyto dva naše zákazníky spojuje? Chápou internet jako vynikající obchodní prostředek a umějí ho dokonale využít.

To samé nabízíme vám. Tvorba webových stránek pro nás není cíl, jako není cílem pro vás. Web je jen prostředek. Cílem je obchodní úspěch. Váš obchodní úspěch. Kvalitní stránky sice nezískáte zadarmo, ale můžete je provozovat se ziskem. Dáte-li na naše doporučení, ručíme za to, že vám váš web přinese mnohem víc, než kolik do něj vložíte.

Proč nám můžete věřit

Úvodní stránka portálu Atlas

Portál Atlas pomáhali navrhovat naši specialisté na použitelnost.

Tvorba WWW není jen líbivá grafika a programování. Úspěch stránek určuje především obchodní strategie, obsah, informační architektura a snadná použitelnost. Proto téměř polovinu našich kapacit věnujeme studiu chování internetových uživatelů. Víme, jak web vnímají, jak ho používají a jak na něm nakupují.

I vy můžete z těchto znalostí těžit. Potřebujete zkušené odborníky a my vám je nabízíme. Vašemu projektu se bude osobně věnovat Marek Prokop, jehož odborné články a publikace sledují tisíce profesionálů. Jeho přednášky a školení navštěvují nejen webdesignéři, ale i obchodníci a podnikatelé.

Udělejte první krok a zbytek nechte na nás

O váš web se postaráme, ale začít musíte sami. Pokud dosud žádné stránky nemáte, přečtěte si, jak řešíme návrh nových stránek. Jestliže již stránky máte, možná stačí jen dílčí úpravy. Nebo rovnou nezávazně vyplňte tento formulář, abychom vás mohli kontaktovat a dohodnout se na další spolupráci.

Zde laskavě napište, čím se zabývá vaše firma, adresu vašich současných stránek (pokud máte), jaké jsou vaše cíle atd.:

A nakonec klikněte na tlačítko. Toť vše.