Partnerská školení

Vhodným doplňkem našich školení jsou i kurzy a workshopy našich partnerů Davida Grudla, Petry Větrovské a společnosti Medio Interactive. Jejich kvalitu jsme si ověřili a můžeme za ni ručit.

Medio Interactive

Medio Interactive s.r.o. pořádá pod značkou Medio Akademie několik velmi zajímavých školení pro webové grafiky a vývojáře. Naši nabídku však nejlépe doplňuje školení Google Analytics Jana Tichého.

Google Analytics

Školení je určeno začínajícím i pokročilejším uživatelům měřicího nástroje Google Analytics. Seznámíte se s novým rozhraním Google Analytics, naučíte se praktické postupy při práci s reporty, získáte řadu tipů a triků, dozvíte se, jak na základě toho všeho vylepšovat svůj web či propagaci. Absolventi našich školení navíc mohou při objednávce požádat o 20% slevu.

Další podrobnosti o školení Google Analytics na webu Medio Akademie.

Petra Větrovská

Bývalá šéfová PPC oddělení a strategie PPC reklamy společnosti H1.cz nyní poskytuje své služby na volné noze a nabízí i školení.

Školení PPC tuningu

Školení je určeno pokročilým optimalizátorům kampaní v reklamních systémech Google AdWords a Sklik. Kromě toho, jak maximalizovat návštěvnost a optimalizovat náklady se naučíte i remarketing, Product Listing Ads a další novinky.

David Grudl

Jeden z nejzkušenějších českých webových vývojářů David Grudl pořádá pravidelná otevřená i privátní školení určená programátorům v PHP a JavaScriptu.

Vývoj webových aplikací v Nette Framework

Kurz je určen všem programátorům v PHP, kteří se chtějí naučit tvořit webové aplikace rychle a kvalitně, bez bezpečnostních děr. Jako aplikační rámec slouží Nette Framework.

Další podrobnosti o školení frameworku Nette na webu Davida Grudla.

jQuery & AJAX

Naučte se naplno využívat nejpopulárnější JavaScriptový framework jQuery. Uvidíte, že programování v JavaScriptu může být zábava efektivně vedoucí k cíli. Kurz je určen všem programátorům a HTML kodérům, kteří píší skripty na straně klienta.

Další podrobnosti o školení jQuery & AJAX na webu Davida Grudla.