Google Apps Script pro začátečníky

Otravnou práci mají dělat stroje, ne lidé. Naučte se skriptovat Gmail, Disk, Dokumenty, Tabulky, Kalendář a další aplikace G Suite od Googlu, aby vám šla práce lépe od ruky.

Základní fakta o akci

otevřený termín (hlaste se, pak se domluvíme)

3 250 Kč + DPH

EDU 2000, Oldřichova 49, Praha 2

4 až 6 hodin (od 13 do 18 hodin)

maximálně 12 účastníků

školí Marek Prokop

Co se naučíte

Dostanete desetiminutový úvod do Apps Scriptu a pak už jen úlohy, úlohy, úlohy a úlohy. Jsou navržené tak, aby byly:

  • krátké a rychle odsýpaly,
  • stupňované od triviálních po trochu náročnější a
  • prakticky použitelné v reálném životě.

Větší aplikace se do tak krátkého rozsahu nevejde, ale úlohami se naučíte stavět základní funkční bloky a z nich posléze skládat cokoli složitějšího. Co v začátku ušetříme na teorii, během řešení a komentování úloh rychle doženeme.

Co na školení potřebujete

Skoro nic. Stačí vám odvaha se pustit do něčeho nového a chuť efektivněji pracovat s aplikacemi G Suite od Googlu. Trochu vám pomohou malé základy JavaScriptu, ale zvládnete to i bez nich, protože školení je nastavené pro naprosté programátorské začátečníky.

Bojíte se, že se programovat nenaučíte?

Možná ne a za odpoledne určitě ne. Ale základy určitě zvládnete a na nich můžete stavět dál. Lektor je trpělivý, nekouše a se začátečníky počítá. Ale jestli se fakt bojíte a zároveň něco v Apps scriptu potřebujete, Marek vám to neprogramuje.

Přihláška

A nakonec klikněte na tlačítko. Toť vše.

Odesláním objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami školení. Do 24 hodin po odeslání formuláře obdržíte další instrukce e-mailem. Ceny jsou uvedeny bez DPH. Děkujeme za vaši přízeň.