Jak vybudovat úspěšný web

Recept na vybudování úspěšného webu je vcelku jednoduchý. Stačí splnit pět bodů:

  1. Mějte konkurenceschopný produkt či službu.
  2. Zvolte správnou obchodní strategii.
  3. Sestavte srozumitelný a přesvědčivý obsah.
  4. Vytvořte dobře fungující stránky.
  5. Přilákejte přesně zacílené návštěvníky.

Recept na neúspěšný web je ještě jednodušší. Stačí kterýkoli z těchto bodů nesplnit.

Soustřeďte se na to, co umíte

První bod je jen na vás. Nemůžeme za vás dělat váš byznys. Druhý bod vyřešíme společně. Máte-li kvalitní produkt, určitě existuje způsob, jak s ním uspět na internetu, a spolu ho jistě najdeme. Obsah stránek pak připravíme podle vašich podkladů a zbylé dva body již zvládneme zcela sami.

Naučíme vaše stránky podnikat

Vaše WWW stránky vám budou prodávat vaše výrobky a služby, získají vám nové zákazníky, ušetří vám náklady na marketing a zákaznickou podporu. Již pár měsíců a možná jen týdnů po svém spuštění vám zaplatí vložené investice a budou ziskové.

Nevěříte, že to je ve vašem případě možné? Třeba není, ale proč to nezkusit? Vyplňte níže uvedený formulář a do 24 hodin vás bude osobně kontaktovat Marek Prokop, uznávaný specialista na podnikání na internetu. Probere s vámi vaše potřeby a podmínky a ukáže vám, jak můžete na internetu uspět.

A toto je naše první rada: Začněte teď hned! Neodkládejte to na později. Je pravděpodobné, že každým dnem váhání ztrácíte svou šanci na úspěch. Přitom stačí málo: zcela nezávazně vyplnit tento formulář, abychom vás mohli co nejdříve kontaktovat.

Zde laskavě napište co nejvíce informací o vaší firmě a cílech vašeho projektu:

A nakonec klikněte na tlačítko. Toť vše.