Kurzy a školení

Pravidelné kurzy a školení

Marek Prokop se spolupracovníky pro vás připravil a vede 6 pravidelných školení zaměřených na SEO (optimalizace pro vyhledavače), PPC reklamu, psaní pro web, internetový marketing a user-experience design.

O SEO, neboli optimalizaci pro vyhledavače koluje mnoho mýtů a polopravd. Chcete-li mít jistotu, že pro nalezitelnost svých stránek děláte maximum, investujte dva dny svého času a dozvíte se, co je opravdu nejdůležitější. Navíc si osvojíte desítky užitečných triků, zejména z oblasti budování zpětných odkazů (link building).

Otevřený termín - hlaste se, pak se domluvíme.

Další podrobnosti o školení optimalizace pro vyhledavače a budování zpětných odkazů.

Již mnoho let se ví, jak by měl z pohledu optimalizace pro vyhledavače (SEO) vypadat dokonalý redakční systém, e-shop, diskusní fórum či jiný webový systém pro správu obsahu (CMS). Přesto skutečný ideál na trhu dosud chybí. Pojďme to společně změnit. Na jednodenním školení SEO pro webové vývojáře se dozvíte, jaké vlastnosti by měl optimální CMS splňovat.

Otevřený termín - hlaste se, pak se domluvíme.

Další podrobnosti o školení SEO pro webové vývojáře.

Výborný text je nejúčinnější zbraní internetového podnikatele v boji o návštěvníky a zákazníky. Naučte se na dvoudenním intenzivním kurzu psát tak, abyste z tohoto boje vyšli vždy vítězně.

Otevřený termín - hlaste se, pak se domluvíme.

Další podrobnosti o kurzu psaní pro web a on-line copywritingu.

Přijďte si popovídat na praktický seminář o internetovém marketingu a začněte hned teď používat metody, které vaši konkurenti možná objeví až za několik let.

Otevřený termín - hlaste se, pak se domluvíme.

Další podrobnosti o školení internetového marketingu.

Pro absolventy starších školení SEO Marka Prokopa jsme připravili krátké aktualizované opakování spojené s praktickým workshopem. Pokud se vám dosud nedaří ve vyhledavačích uspět tak, jak byste si představovali, přijďte a svůj web vezměte s sebou.

Otevřený termín - hlaste se, pak se domluvíme.

Další podrobnosti o workshopu SEO pro pokročilé.

Říká se, že pro úspěch v e-commerce stačí vyřešit „jednoduchý“ problém: rozpoznat ty správné zákazníky a produkty a investovat do nich víc než do ostatních. Naučte se tento problém řešit RFM analýzou, která se již desítky let osvědčuje v direct marketingu.

Otevřený termín - hlaste se, pak se domluvíme.

Další podrobnosti o semináři analýzy zákazníků v e-commerce.

Moderní web klade důležitost na uživatelskou přívětivost, a proto přichází ke slovu user-experience design. Designéři z praxe často znají použití personas, wireframy a prototypy, uživatelské testování a některé další metody, ale chybí jim zasazení jednotlivých metod do uceleného procesu a informace o tom, kdy kterou metodu použít. Abychom webdesignérům pomohli zorientovat se v praktickém nasazení, připravili jsme školení metod user-experience designu.

Otevřený termín - hlaste se, pak se domluvíme.

Další podrobnosti o školení metod User-eXperience Designu.

Pátý ročník populárního LIMu byl věnován retenčnímu marketingu. Konal se od do opět na Malevilu.

Další podrobnosti o semináři Léto s internetovým marketingem.

Individuální školení pro firmy

Firmám, neziskovým organizacím a jiným skupinám více osob nabízíme privátní školení na tato témata:

  • internetový marketing a branding,
  • optimalizace pro vyhledavače (SEO),
  • PPC reklama (Google AdWords, Seznam/Sklik),
  • psaní pro web, on-line copywriting,
  • použitelnost a obchodní účinnost webových stránek (konverzní marketing),
  • analýza návštěvnosti, Google Analytics,
  • marketing v sociálních sítích (Facebook, Twitter a další),
  • publikování a marketingové využití blogů.

Cena za jednodenní individuální školení se nejčastěji pohybuje od 20 do 30 tis. Kč podle náročnosti přípravy. Máte-li o individuální školení zájem, kontaktujte nás laskavě na adrese posta@prokopsw.cz a my vám pošleme podrobnou nabídku.

Partnerské kurzy

Podívejte se také na akce našich partnerů -- vývojářské kurzy Davida Grudla a manažerské semináře společnosti Unisona Studio.

Připravujeme

Dále připravujeme nové pravidelné kurzy a školení zaměřené na:

  • marketing a public relations pro vývojáře,
  • marketing v sociálních sítích (Facebook, Twitter a další),

Sledujte, prosím, tyto stránky, Markův Twitter nebo náš firemní profil na Facebooku a dozvíte se všechny novinky jako první.