Školení internetového marketingu

V našem marketingovém týmu je 1 733 993 741 lidí [1]. Kolik jich pracuje pro vás? Pokud méně, zřejmě nevyužíváte potenciál internetu naplno. Přijďte si popovídat o internetovém marketingu s Markem Prokopem a začněte hned teď používat metody, které vaši konkurenti objeví až za několik let.


(1) Podle Miniwatts Marketing Group má nyní internet 1 733 993 741 uživatelů. Ti všichni vám mohou pomoci s marketingem, pokud víte, jak na to.

Základní fakta o školení

Název: Školení internetového marketingu
Cena: 4 300 Kč + DPH
Místo: školicí centrum EDU 2000, Oldřichova 49, Praha 2
Účastníků: maximálně 12
Rozsah: 1 den, celkem asi 8 hodin
Lektor: Marek Prokop
Termín: otevřený (hlaste se, pak se domluvíme)

Nechcete číst víc? Skočte rovnou na přihlášku.

Co se na školení naučíte

Rychlou, přehlednou a místy i zábavnou formou se seznámíte se všemi aktuálně používanými metodami internetového marketingu. Prostor je i na vaše individuální otázky a problémy. Lepší představu o náplni školení získáte z našeho testu znalostí nebo taháku pro klienty on-line agentur obsahujícího pojmy a metody, kterým se na školení podrobněji věnujeme.

Pro koho je školení určeno

Školení je určeno pro majitele a manažery firem, kteří chtějí efektivně využívat internet pro své podnikání. Abyste získané poznatky dokázali co nejlépe zhodnotit, měli byste mít pravomoc rozhodovat o marketingové strategii i konkrétních taktikách své firmy či projektu.

Svou filosofií je školení zaměřeno hlavně na menší a střední firmy s menším marketingovým rozpočtem, avšak s o to větší flexibilitou a motivací na internetu uspět. Užitečné ovšem bude i pro větší společnosti či provozovatele neziskových projektů.

Ověřte si své znalosti rychlým testem

Máte s internetovým marketingem již nějaké zkušenosti a nejste si jisti, zda se na školení dozvíte něco nového? Prověřte své znalosti následujícím dotazníkem.

Kdo vás bude školit

Lektorem školení je Marek Prokop, který se internetovému marketingu prakticky věnuje již přes 10 let a jen o několik let méně ho přednáší. Jako nadšený stoupenec manifestu Cluetrain nemá rád hloupou reklamu arogantních korporací a je přesvědčen, že na internetu nejlépe funguje férový dialog se zákazníky.

Přihláška

Pevný termín tohoto školení není určen. Přihlaste se, prosím, a jakmile se sejde dost zájemců, budeme vás kontaktovat, abychom se dohodli na termínu, který vám bude vyhovovat. Můžete si též vyžádat privátní školení pro svou firmu či skupinu osob.

Chcete něco doplnit nebo se na něco zeptat?

A nakonec klikněte na tlačítko. Toť vše.


Do 24 hodin po odeslání formuláře obdržíte další instrukce e-mailem. Ceny jsou uvedeny bez DPH. Děkujeme za vaši přízeň.