Optimalizace stránek pro vyhledavače

Marketing založený na vyhledavačích a optimalizace pro vyhledavače představují nejefektivnější metody zvyšování návštěvnosti WWW stránek. Jako jedna z předních firem na českém trhu vám zajistíme perfektní viditelnost vašich stránek ve významných vyhledavačích a tím i vysokou a přesně cílenou návštěvnost.

Proč optimalizace pro vyhledavače?

Až 80 % uživatelů internetu navštěvuje webové stránky prostřednictvím katalogů a vyhledavačů. Chcete-li tyto návštěvníky získat, musí mít váš web ve vyhledavačích lepší pozici než stránky vaší konkurence. Bez profesionální optimalizace stránek pro vyhledavače to ale dnes jde už jen obtížně.

Potřebujete optimalizaci právě vy?

Váháte, zda má optimalizace pro vyhledavače význam právě pro vás? Pokud chcete uspět ve světě s anglickou verzí svých stránek, neváhejte. Nejsou-li stránky v angličtině optimalizovány pro hlavní světové vyhledavače, jako by neexistovaly.

Stránky v češtině mají zatím mnohem menší konkurenci, ale i u nich se optimalizace pro vyhledavače může vyplatit. Zkuste jednoduchý test:

  1. Jděte na některý u nás populární vyhledavač, např. Google nebo Seznam.

  2. Do vyhledavače zadejte slovo, které nejlépe charakterizuje téma vašich stránek. Pokud třeba prodáváte hodinky, zadejte „hodinky“, máte-li stavební firmu, zadejte „stavební práce“.

  3. Je odkaz na váš web na první stránce výsledků? Pokud ano, možná optimalizaci pro vyhledavače nepotřebujete. Pokud ne, určitě se vám vyplatí, neboť jen málo uživatelů hledá na druhé a další stránce výsledků.

Získejte nové zákazníky z vyhledavačů

Jak dopadl váš web v předešlém testu? Špatně? Pak každým dnem váhání přicházíte o nové zákazníky. Přestaňte přenechávat zákazníky konkurenci a vyžádejte si od nás nabídku optimalizace pro vyhledavače následujícím formulářem:

Zde laskavě napište co nejvíce informací o vaší firmě, cílech a cílové skupině vašeho webu, produktech, které na webu nabízíte apod.:

A nakonec klikněte na tlačítko. Toť vše.