Kurzy a školení

Pravidelné kurzy a školení

Marek Prokop se spolupracovníky pro vás připravil a vede 6 pravidelných školení zaměřených na SEO (optimalizace pro vyhledavače), PPC reklamu, psaní pro web, internetový marketing a user-experience design.

Školení SEO a linkbuildingu

O SEO neboli optimalizaci pro vyhledavače koluje mnoho mýtů a polopravd. Chcete-li mít jistotu, že pro nalezitelnost svých stránek děláte maximum, investujte dva dny svého času a dozvíte se, co je opravdu nejdůležitější. Navíc si osvojíte desítky užitečných triků, zejména z oblasti budování zpětných odkazů (link building).

Workshop SEO pro pokročilé

Pro absolventy starších školení SEO Marka Prokopa jsme připravili krátké aktualizované opakování spojené s praktickým workshopem. Pokud se vám dosud nedaří ve vyhledavačích uspět tak, jak byste si představovali, přijďte a svůj web vezměte s sebou.

Školení SEO pro webové vývojáře

Již mnoho let se ví, jak by měl z pohledu optimalizace pro vyhledavače (SEO) vypadat dokonalý redakční systém, e-shop, diskusní fórum či jiný webový systém pro správu obsahu (CMS). Přesto skutečný ideál na trhu dosud chybí. Pojďme to společně změnit. Na jednodenním školení SEO pro webové vývojáře se dozvíte, jaké vlastnosti by měl optimální CMS splňovat.

Kurz on-line copywritingu a psaní pro web

Výborný text je nejúčinnější zbraní internetového podnikatele v boji o návštěvníky a zákazníky. Naučte se na dvoudenním intenzivním kurzu psát tak, abyste z tohoto boje vyšli vždy vítězně.

Seminář analýzy zákazníků v e-commerce

Říká se, že pro úspěch v e-commerce stačí vyřešit „jednoduchý“ problém: rozpoznat ty správné zákazníky a produkty a investovat do nich víc než do ostatních. Naučte se tento problém řešit RFM analýzou, která se již desítky let osvědčuje v direct marketingu.

Školení internetového marketingu

Přijďte si popovídat na praktický seminář o internetovém marketingu a začněte hned teď používat metody, které vaši konkurenti možná objeví až za několik let.

Školení Google Sheets pro analytiky

Tabulky Google používáte už nějaký ten pátek, vedete si v nich různé firemní agendy, analyzujete svoje obchodní data nebo plánujete cash flow a celou tu dobu si říkáte, že se je konečně musíte naučit pořádně. Tak teď je ten správný čas.

Školení Apps Scriptu pro začátečníky

Otravnou práci mají dělat stroje, ne lidé. Naučte se skriptovat Gmail, Disk, Dokumenty, Tabulky, Kalendář a další aplikace Google Workspace (dříve G Suite), aby vám šla práce lépe od ruky.

Školení Google Data Studia pro SEO konzultanty

Během čtyř hodin se naučíte analyzovat web z pohledu optimalizace pro vyhledavače a reportovat výsledky svých SEO aktivit klientům či nadřízeným. Navíc si odnesete hotové šablony několika vzorových analýz a reportů.

Individuální školení pro firmy

Firmám, neziskovým organizacím a jiným skupinám více osob nabízíme privátní školení na tato témata:

Cena za jednodenní individuální školení se nejčastěji pohybuje od 20 do 30 tis. Kč podle náročnosti přípravy. Máte-li o individuální školení zájem, kontaktujte nás laskavě na adrese posta@prokopsw.cz a my vám pošleme podrobnou nabídku.

Partnerské kurzy

Podívejte se také na akce našich partnerů -- vývojářské kurzy Davida Grudla a manažerské semináře společnosti Unisona Studio.

Připravujeme

Dále připravujeme nové pravidelné kurzy a školení zaměřené na:

Sledujte, prosím, tyto stránky, Markův Twitter nebo náš firemní profil na Facebooku a dozvíte se všechny novinky jako první.